24/7 destek

Hizmet her gün .

Satış
 • thumb 0

G20-2 1.2Mpa Sanayi Vidalı Pompa SS304 Yardım Direnci Kanalizasyon Pompa

₺2 199.84

Stok durumu :Stokta var

Etiketler

Etiketler: Ucuz G20 2 1.2Mpa Sanayi Vidalı Pompa SS304 Yardım Direnci Kanalizasyon Pompa, Yüksek Kalite G20-2 1.2Mpa Sanayi Vidalı Pompa SS304 Yardım Direnci Kanalizasyon Pompa, Çin Pompalar Tedarikçiler.

 
 


G20-2 1.2Mpa Sanayi Vidalı Pompa SS304 Yardım Direnci Kanalizasyon Pompa
1. Deşarj vücut 2.Tie çubuk 3.The stator 4. vida mil 5. Evrensel ortak veya pin 6. yem vücut 7. Bağlantı mili 8. Packing kulesi
9. The ambalaj bezi 10. rulman 11. rulman 12.The mil 13. Rulman kapak 14. kaplin 15. şasi 16. Motor
G serisi tek vidalı pompa:
vidalı pompa orta büyük özelliğidir güçlü uyum, pürüzsüz akış, yüksek basınç nabız dinamik küçük, kendinden emişli kapasitesi, pompa başka türlü tarafından bu yeri doldurulamaz. We üzerinde yabancı (gibi: Almanya, ingiltere, fransa, japonya ve diğer ülkelerde) tek vidalı pompa ve yerli sanayi ürünleri üretimi, analiz ve araştırma yaptı, uzun kazanmak için, reform ve yenilik için kendi ürünlerinin. Şu Anda Ben birimleri ürünleri haline gelmiştir sistemi kendini, basınç 0.6 ~ 1.2 MPa olduğunu, özel basınç 3 MPa ulaşabilir, farklı kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılayabilir tek vidalı pompa. Ben birimi pompaları üretimi, güvenilir kalite, garanti, fiyatı nispeten düşük, aynı zamanda normal tedarik sağlamak için yedek parçaları. Bu birim için coşku genel kullanıcı hizmetleri, kullanıcıların özel gereksinimlerini kabul tek vidalı pompa tasarımı ve imalatı.
çalışma prensibi ve özellikleri:
G tipi pozitif deplasmanlı tek vidalı pompa prensibi dönüm mesh çalışma olduğunu, bir yeni tip pompa ana çalışma parçaları eksantrik vida (rotor) ve sabit çalı (stator). çünkü özel geometri, sırasıyla iki parçaları formu bir tek mühür kavite, orta eksenel üniforma akış tarafından, iç akış hızı düşük olduğunu, hacim sabit tutulur, basınç istikrarlı olduğunu, böylece olamaz girdap akımı üretmek ve ajitasyon. Her pompanın çıkış seviyesi basıncı olduğunu 0.6 MPa, baş 60 m (su), kendinden emişli yüksekliği genellikle 6 m olduğunu, orta sıcaklık için uygun aşağıda 80 & #8451; (özel gereksinimleri kadar 150 & #8451;). Because stator ile çeşitli elastik malzeme ilk, yani bu tür yüksek viskozite pompa sıvı taşıma ve orta veya orta sert parçacıklar askıya içeren içeren fiber iletim, genel pompa tür yani özelliğine sahiptir yetenekli. The akış hız orantılıdır. Transmission kaplin doğrudan kullanılabilir, veya hız düzenleyen motoru kullanın, v-kayışları, iletim cihazı hız, vb Bu pompa parçaları az, kompakt yapısı, küçük hacimli, uygun bakım, bu pompa rotor ve stator parçaları giyiyor, basit yapısı, kurulum için uygun.
avantajları:
-negatif basınç altında da ulaşım orta içeren gaz
-işleyebilir sıvı içeren lif içeriği ve katı parçacıklar
-ithalatı kemer besleme hunisi, ejderha ile biyel, ama onların teslim edemez yüksek viskoz orta
-iyi kendinden emişli performans,
-ters ulaşım
-teslimat çok yapışkan, tüm sulu orta
uygulama aralığı:
genellikle tek vidalı pompa olarak kullanılabilir bir genel otoriteleri. Koşu hızı düşük yüksek olabilir, pompa çıkış basınç artışı ile anma artırabilir pompa serisi, her seviye, 0.6 MPa basınç artar, böylece geniş bir yelpazede kullanarak.
1, çevre koruma, endüstriyel atıksu, kanalizasyon ve çamur içeren katı parçacıklar ve kısa elyaf, su taşıma. yağ-su ayırıcı için uygundur, gibi plaka ve çerçeve filtre basın ekipmanları.
2. nakliye sanayi: yuvarlak alt temizleme, yağ/su, yağ kalıntısı, yağlı su ve diğer orta ulaştırma.
3. the petrol endüstrisi: ham petrol ulaşım. son yıllarda, özellikle başarılı emme of km derin yeraltı ham petrol ve su karışımı, içinde kömür kömür gazı ve su karışımı, böylece önemli ölçüde maliyetini azaltarak mekanik yağ kurtarma, kömür gaz alan. When petrol sahası geldi geç, kullanım için bir vida pompa stratigrafik perfüzyon polimer artış yağ alan kurtarma.
4, tıp, kozmetik, tutkal karıştırma her türlü, emülsiyon, merhem kozmetik çeşitli taşıma, vb.
5, konserve gıda sanayi: kalın nişasta her türlü, yemeklik yağ, bal, şeker, reçel, meyve püreler, krem, kıyılmış balık et macunu ve hurda gelen teslim.
6, demleme: viskoz sıvı her türlü, likör fermantasyon tankı, gıda ürünleri çeşitli cüruf macun, bulamaç ve mukus ve diğer katılar içeren.
7, sanayi bina, çimento harcı, kireç, kaplama ve püskürtme ve taşıma macun vücut
8, madencilik sanayi, maden yeraltı su ve çamur içeren katı parçacıklar yere.
9, kimya sanayi: askıya her türlü sıvı, yağ, kolloid macun her türlü, yapıştırıcı her türlü.
10, baskı, kağıt yapım sanayi: yüksek viskozite mürekkepleri, duvar kağıdı, PVC polimer plastik macun hamuru konsantrasyonu ve her türlü, kısa elyaf hamuru taşıma.

 • Birim Tipi: parça
 • Paket Boyutu: 1cm x 1cm x 1cm (0.39in x 0.39in x 0.39in)

 • gerilim: Stainless Steel, cast iron
 • kullanım: Su
 • güç: Elektrik
 • basınç: Yüksek Basınçlı
 • uygulama: Ölçümleme
 • teori: Santrifüj Pompa
 • Model Numarası: G20-2
 • Standart veya Standart olmayan: Standart
 • yapı: Vida Pompa
 • yakıt: electric
 • Model: G20-2
 • Capacity: 1.2M3/h
 • Speed: 960RPM
 • Pressure: 1.2Mpa
 • inlet/outlet: 25mm
 • Material: stainless steel/cast iron
 • Power: 1.6Mpa

Değerlendirmenizi yazın!

1 2 3 4 5
Kalite
Fiyat